fbpx

Kontakt

Varje kotte är unik

Kotten ägs och distribueras av IncuTank AB. Om du har synpunkter eller funderingar kring produkten är du välkommen att kontakta oss.

Produktion

Robert Kraft
Tel: 070-866 16 24
E-post: robert@braskotten.se

Marknad och press

Jennie Hagman
Tel: 08-12 15 14 44
E-post: jennie@braskotten.se

Försäljning

David Griff
Tel: 08-595 00 400
E-post: david@braskotten.se

Marica Låhdö
Tel: 070-260 64 57
E-post: marica@braskotten.se

Pernilla Bärnsten
Tel: 072-965 37 28
E-post: pernilla@braskotten.s

Cattis Söderberg Clasér
Tel: 070-315 33 06
E-post: cattis@braskotten.se

Ekonomi/fakturor

Jonas Venström
Tel: 070-744 13 88
E-post: jonas@braskotten.se


Top